H.P. Lovecraft “Wyzwanie z innego świata” – zapowiedź wydawnicza

Pierwszą pozycją Wydawnictwa IX, jest Wyzwanie z innego świata, inicjujące serię Misterium Grozy. Będzie to zbiór, w którym znajdą się WSZYSTKIE dotychczas nieopublikowane utwory prozą H. P. Lovecrafta, w tym nieznane polskiemu czytelnikowi utwory humorystyczne, jak również wznowienia, które ukazały się w już niedostępnych publikacjach.

Książkę możecie dokładnie obejrzeć w modelu 3D, którego autorem jest Franciszek Zgliński. Dzięki niemu możecie zobaczyć, jak dokładnie będzie wyglądać ona wyglądać. Wszystkie wymiary, struktura okładki itp. rzeczy zostały uwzględnione, a przede wszystkim najważniejsze jest, że możecie książkę obejrzeć z każdej strony!

Jej premiera będzie mieć miejsce w czerwcu! O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

Oprawa: twarda oraz miękka ze skrzydełkami
Ilustracja na okładce: Łukasz Gwiżdż

Zapraszamy do zapoznania się z wiernym modelem 3D naszej pierwszej książki Wyzwanie z Innego Świata H.P. Lovecrafta, której premiera będzie miała miejsce w maju 2018 r.
Dla wszystkich zainteresowanych dokładną datą premiery, uruchomiliśmy możliwość SUBSKRYBCJI, dzięki której zostaniecie poinformowani mailowo o możliwości zakupu naszych nowych książek.

Autorem wizualizacji jest Franciszek Zgliński, autor min. statuetki Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *