H.P. Lovecraft „Wyzwanie z innego świata” – zapowiedź wydawnicza

Pierwszą pozycją Wydawnictwa IX, jest Wyzwanie z innego świata, inicjujące serię Misterium Grozy. Będzie to zbiór, w którym znajdą się WSZYSTKIE dotychczas nieopublikowane utwory prozą H. P. Lovecrafta, w tym nieznane polskiemu czytelnikowi utwory humorystyczne, jak również wznowienia, które ukazały się w już niedostępnych publikacjach.

Książkę możecie dokładnie obejrzeć w modelu 3D, którego autorem jest Franciszek Zgliński. Dzięki niemu możecie zobaczyć, jak dokładnie będzie wyglądać ona wyglądać. Wszystkie wymiary, struktura okładki itp. rzeczy zostały uwzględnione, a przede wszystkim najważniejsze jest, że możecie książkę obejrzeć z każdej strony!

Jej premiera będzie mieć miejsce w czerwcu! O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

Oprawa: twarda oraz miękka ze skrzydełkami
Ilustracja na okładce: Łukasz Gwiżdż

Zapraszamy do zapoznania się z wiernym modelem 3D naszej pierwszej książki Wyzwanie z Innego Świata H.P. Lovecrafta, której premiera będzie miała miejsce w maju 2018 r.
Dla wszystkich zainteresowanych dokładną datą premiery, uruchomiliśmy możliwość SUBSKRYBCJI, dzięki której zostaniecie poinformowani mailowo o możliwości zakupu naszych nowych książek.

Autorem wizualizacji jest Franciszek Zgliński, autor min. statuetki Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *