Availability: In Stock
Marcin Sergiusz Przybyłek „Symfonia życia”
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
1
29,00 zł – 64,00 złZakres cen: od 29,00 zł do 64,00 zł
Chyba wszyscy od czasu do czasu zastanawiamy się, co by było, gdybyśmy w swoim dotychczasowym życiu podjęli inne kluczowe decyzje. Jak potoczyłyby się nasze losy, gdybyśmy poszli odmienną drogą niż ta, która doprowadziła do tu i teraz? Czy nasze życie przebiegłoby korzystniej? Czy dobrze wybraliśmy podążając szlakiem marzeń? Czy słusznie postąpiliśmy, racjonalnie rozważając „za i przeciw”?
Czy gdzieś, „obok nas” istnieją nasze równoległe kopie realizujące inne przeznaczenia? Jeśli tak, czy odczuwamy na krawędzi percepcji ich radości i smutki?
W najnowszej powieści Marcina Sergiusza Przybyłka poznajemy losy Borysa Splita, którego historia rozpoczyna się dylematem: podążyć za sugestiami rodziny, czy realizować pasję. Każda droga brzemienna jest w konsekwencje i kryje kolejne wybory. Czytelnik śledzi te rozwidlające się ścieżki i coraz głębiej poznaje tajemnice ludzkiego losu.
„Symfonia życia” jest wielowątkową opowieścią poprowadzoną z precyzją i literackim kunsztem. Niczym słuchając złożonego muzycznego utworu odkrywać będziemy nowe emocje ukryte pod warstwą codzienności, doświadczymy równowagi szczęścia i żalu, euforii i przygnębienia, światła i ciemności, i poznamy prawdy, które… zrodzą kolejne pytania.
Wydawnictwo IX
Rok wydania: 2019
Autor: Marcin Przybyłek
Redakcja: Katarzyna Koćma
Okładka: Joanna Widomska
Redakcja techniczna i korekta: Krzysztof Biliński
Format: 125×195 mm
Ilość stron: 552
Cena detaliczna: 49,00 zł.
Anna Majewska (zweryfikowany) –
Czy są książki, które sprawiają, że wracamy myślami do najważniejszych życiowych wyborów? Takie, które przewartościowują nasze spojrzenie na los własny i los innych? Książki poruszające najczulsze struny ludzkich uczuć? I które jednocześnie czyta się z ogromną przyjemnością, nie mogąc się wprost oderwać od lektury? Tak! „Symfonia życia” jest właśnie taką książką. I jest jeszcze czymś o wiele więcej. To najbardziej niezwykła, porywająca i przenikająca duszę powieść, jaką dane mi było czytać. Misternie skomponowane wątki, które pozornie oddzielne, jak w najpiękniejszej symfonii splatają się w idealnie brzmiącą całość. Śledząc losy bohaterów, rozmyślamy o własnym życiu, dochodzimy do często zaskakujących wniosków i zmieniamy perspektywę. Już nigdy nic nie będzie dla mnie takie samo. Ta książka wywołała we mnie śmiech, łzy, sprawiła, że postanowiłam wyznać komuś uczucie… Autorowi udało się w niej opisać chyba wszystkie ważne, trudne sytuacje, w jakich przychodzi się człowiekowi znaleźć idąc przez życie, więc każdy może w niej dostrzec jakby odbicie własnego losu. Jesteś ciekaw, co sam zobaczysz?