‼️[PRZEDSPRZEDAŻ]‼️
Premiery wydawnicze maj 2024 oraz okazjonalny dodruk oprawy twardej wybranych tytułów.

Drodzy Czytelnicy, a więc przed nami kolejna przygoda. Dziś (30.04.2024) o 1️⃣8️⃣.0️⃣0️⃣ rozpoczynamy przedsprzedaż naszych nowości w oprawie twardej oraz w oprawie miękkiej ze skrzydełkami:

Charles Nodier, „Infernaliana”
(literatura grozy i niesamowitości)

Howard P. Lovecraft, „Wezwanie Cthulhu”
Artur Machen, „Wielki bóg Pan”
Algernon Blackwood, „Wierzby”
(mistrzowska klasyka horroru weird fiction)

Wszystkie pozycje znajdziecie na naszej stronie w kategorii: TWARDA OPRAWA, bowiem tam czai się jeszcze kilka kolekcjonerskich perełek:
https://wydawnictwoix.pl/kategoria…/format/twarda-oprawa/

Znajdziecie tam również pozostałe książki w oprawie twardej, zarówno te dostępne „od ręki”, jak i te, które które postanowiliśmy dodrukować, aby można było uzupełniać kolekcję naszych „hardcoverów”. Tych ostatnich także dotyczy przedsprzedaż, od której wyników uzależniona jest wysokość nakładu, dlatego nie warto zwlekać – gdyż później może już nie być

Poza 9 tytułami w oprawie twardej, realizujemy dodruk 9 książek w oprawie miękkiej. Wszystkie dokładne informacje zamieszczone są na stronach każdego z tytułów. Poniżej pełna lista:

DODRUKI OPRAWY TWARDEJ (dostępne TYLKO w sklepie Wydawnictwa IX):
Radosław Jarosiński „Księgi niesamowite, pisarze niezwykli”
Wiktoria Król „Kolor śmierci, odcień grobu czyli 50 odcieni morderczej zieleni”
Edward Bulwer-Lytton „Nadchodząca rasa”
Bram Stoker „Klejnot Siedmiu Gwiazd”
Helena P. Bławatska „Opowieści okultne”

UWAGA! 📣📣📣
Wspomniane książki znajdują się aktualnie w PRZEDSPRZEDAŻY (przeczytaj o zasadach przedsprzedaży), która potrwa do 12 maja 2024 r. i w tym czasie obowiązuje cena promocyjna, od 13 maja cena książki zostanie podwyższona. Wydania pierwsze w oprawie twardej są numerowane ręcznie oraz z dodatkową zakładką. Nakład wszystkich jest uzależniony od wyników przedsprzedaży. Po 13 maja do kupienia pozostaną jedynie nadwyżki nakładu zamówionego do tego dnia, po których wyczerpaniu wydanie w oprawie twardej nie będzie w najbliższym czasie dostępne. Wysyłka zamówionych egzemplarzy będzie miała w pierwszej połowie czerwca 2024 r. (o szczegółach będziemy informować na naszym profilu na Facebooku i Instagramie oraz mailowo).
Książki w oprawie miękkiej pojawią się wcześniej, o czym będziemy informować na bieżąco.
Terminy wysyłek dotyczą również zamówień zbiorczych, w których znajdą się wspomniane wyżej wydania książek. Wydania w oprawie twardej są dostępne tylko i wyłącznie w sklepie Wydawnictwa IX oraz okazyjnie na naszych stoiskach handlowych. 📚🖱🛒🛍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *